Garderoba z litego drewna Wenecja GW1

Drewniana stylowa garderoba. Nie tylko nada wnętrzu niepowtarzalnego uroku, ale również pomoże zadbać o porządek w ubraniach i butach.

2 964,00 zł
Brutto
Kolor korpusu
Kolor dodatków
Ilość

Garderoba wykonana z litego drewna sosnowego.

Garderoba składa się z komody dolnej oraz nadstawki górnej. W garderobie w dolnej części znajdują się dwie funkcjonalne szuflady wysuwane na prowadnicach rolkowych oraz dwoje drzwiczek. Górę stanowią dwie duże szafki zamykane drzwiczkami z trzema półkami w środku. Prawe skrzydło drzwiowe wypełnione lustrem.  Po zewnętrznej prawej stronie otwarta przestrzeń, gdzie znajdują się trzy wieszaki na ubrania.

Fronty stanowią ozdobne filunki uzupełnione w stylizowane uchwyty wybarwione w starym złocie z dopełnieniem porcelanowym.

Plecy oraz dna szuflad wykonane z białej płyty HDF.

W kolekcji występuje prawie 40 modeli mebli, które łączy niespotykana forma wzornictwa, nietuzinkowe nogi, stylizowany blat oraz oryginalny wygląd frontów, który w końcowym efekcie nada wyjątkowy charakter całemu mieszkaniu.

Kolekcja Wenecja przedstawiona jest na zdjęciach w połączeniu dwóch kolorów. Korpus mebla biały kryjący, dodatki w kolorze lakierobejcy calvados.

Toaletka wenecja TW1 dostarczana jest w całości.

Opis

Szerokość
140 cm
Wysokość
210 cm
Głębokość
55 cm
Rodzaj drewna
Sosna

Specyficzne kody

check Produkt dodany do porównania