Biurka drewniane, biurka z drewna, producent biurek z drewna

Designerskie biurka z drewna, Producent biurek z drewna, designerskie biurka z drewna z naszej kolekcji mebli drewnianych.  Nasze biurka z drewna to drewniana konstrukcja, która ma klasyczną formę starych biurek, reinterpretowanych w duchu nowych możliwości technologicznych, takich jak wykorzystanie do produkcji maszyn cnc w połączeniu z rzemieślniczą pracą ręczną.  Nasze biurka wykonane są z litego drewna, oraz z drewna w połączeniu ze stalą malowaną proszkowo (biurka loftowe).  Metalowe połączenie można również zamówić w różnych kolorach. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy uczysz się w domu, potrzebujesz przestrzeni, w której będziesz produktywny i wygodny. Jeśli chcesz zaktualizować swoje badanie, aby mieć wydzielony obszar do koncentracji i produktywności, znajdziesz idealne biurko w Barker i Stonehouse. Mamy do domu szeroką gamę biurek, które zapewnią Ci dodatkową przestrzeń oraz sprytne przechowywanie. Od biurek narożnych i modułowych po stoły z pojedynczym i podwójnym postumentem - mamy projekty dopasowane do różnych gustów i wnętrz. Nasze zakrzywione biurka nadadzą Twojemu pomieszczeniu poczucie przestrzeni i prestiżu, a nasze szklane biurka zapewnią wyrazisty i niepowtarzalny charakter. Wybierając tradycyjne drewniane biurko, możesz stworzyć klasyczny klimat, godny znanych autorów.Wiele naszych produktów do domowego biura zostało stworzonych przez popularnych projektantów i jest częścią większej kolekcji mebli do domowego biura, aby zapewnić Ci miejsce do pracy, z którego możesz być dumny.

Biurka z drewna na zamówienie 

Jako producent biurek z drewna mamy możliwość wykonania każdego biurka na zamówienie. Istnieje możliwość zmiany wymiarów oraz kolorów biurek z drewna. 

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Biurko loftowe Loft-B01

Cena 3 049,00 zł

Biurko loftowe, biurko industrialne  Nasze biurko wykonane jest ze stali malowanej proszkowo oraz blatów z drewna sosnowego. Biurko loftowe z naszej kolekcji to rodzaj mebla industrialnego inspirowanego na meblach...

check Produkt dodany do porównania